KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944152
*
nr 1194 4152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, 1800-tal. Olja på duk, 37x45 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juli 2018
kl 20:41:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/7 15:35:06
1
500 kr
30/7 15:33:38
1
800 kr
30/7 19:39:18
2
700 kr
30/7 19:39:18
1
800 kr (Budbetjänt)
30/7 19:39:31
2
1.000 kr
30/7 19:55:09
1
1.200 kr
30/7 19:56:03
1
1.300 kr
30/7 19:56:52
2
1.200 kr
30/7 19:56:52
1
1.300 kr (Budbetjänt)
30/7 19:57:11
2
1.400 kr
30/7 20:01:28
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: jaktstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30
*
Oljemålning
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
nr 1194 4152
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, 1800-tal. Olja på duk, 37x45 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 juli 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/7 15:35:06 | 1 | 500 kr |
30/7 15:33:38 | 1 | 800 kr |
30/7 19:39:18 | 2 | 700 kr |
30/7 19:39:18 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
30/7 19:39:31 | 2 | 1.000 kr |
30/7 19:55:09 | 1 | 1.200 kr |
30/7 19:56:03 | 1 | 1.300 kr |
30/7 19:56:52 | 2 | 1.200 kr |
30/7 19:56:52 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
30/7 19:57:11 | 2 | 1.400 kr |
30/7 20:01:28 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: jaktstilleben olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30